Gimlet Music Bar
Halloweenská Mozart Party

Džejár

Ilustrační foto - Džejár

Dj Džejár, vlastním jménem Petr Dzingel, se narodil roku 1978 v České Republice. Již od teenagerského věku se zajímal o hudbu a techniku, která je k produkování a reprodukci hudby potřeba.

Posléze se stal díky podpoře jeho rodičů DJem vyhlášeného klubu se zaměřením na tehdejší populární směr hudby. Již ve svých 14-ti letech  ze svých CD přehrávačů Denon mixoval housovou hudbu, kterou se jeho klubové diskotéky z počátku jednoznačně lišily od ostatních.

Než dosáhl plnoletosti, staly se středem jeho zájmu gramofony a hudba, která se k němu dostala kolem roku 1995 prostřednictvím satelitních nahrávek z Love Parade. Zakoupení gramofonů, mixpultu a vybavení dostačujícího k mixování hudby jeho snů odstartovalo  Djskou kariéru, a to roku 1998. 

DžejárPočáteční sety se skládaly především z housu a tech-housu, později však přešel k tvrdšímu vyjádření sama sebe - k čistému a drsnému technu, které mu ukázalo nejen svou hudební podstatu, ale také změnilo  jeho životní styl. Již rok poté se stal  promotérem a úspěšně uspořádal svou první techno party, po které následoval jeho osobní i profesionální rozvoj.

Pořadá taky vele úspěšný festival SVOJŠICE a vánoční CHRISTMAS v Kutné hoře! V součastnosti si postupně vybavuje  vlastní studio, aby dal průchod svým  nápadům a creativitě myšlení v oblasti produkování techno hudby. V prosinci 2001 namixoval kompilaci Dark Side Of The Soul, která byla součástí proma na Christmas Party II. V Červenci 2003 namixoval cd kompilaci JapcoTechnomix , která vyšla jako příloha časopisu Xmag.