Gimlet Music Bar
Halloweenská Mozart Party

Dj Flash

Ilustrační foto - Dj Flash

Jmenuji se Petr Freiberk a jako Dj si říkám Dj Flash. Narodil jsem se 23.3.1981. Pocházím z východních Čech z města Pardubice. O hudbu jsem se zajímal už od malička a už ve 14 letech jsem navštívil moji 1. Diskotéku.. Dj'ingem jsem se začal zabývat v roce 1999 a to díky nákupu mých prvních a na tu dobu slušných CD přehrávačů a mixpultu japonské výroby. A tím mohlo začít  , ,mé poslání´´ bavit lidi hudbou.

Ze začátku bylo mé uplatnění především na soukromých akcích pro kamarády a známé, ale už tehdy bylo jasné, že mne bude zajímat taneční elektronická scéna. První větší hraní jsem měl asi po roce v tehdejším nejlepším pardubickém klubu Atomik a to byl také impuls pokračovat dál a rozvíjet své hudební poznání. Od té doby jsem měl tu čest navštívit a zahrát v desítkách music barech, klubech a na diskotékách nejen ve východočeském kraji a jeho okolí. Díky tomu jsem se stal rezidentním Djem v některých z nich, např. pardubický music bar Žralok, vysokoškolská DýDý Bába, dále pak pod Evropou 2 Music klub AVION Hradec Králové, klub Fabriq Jaroměř. Postupem času jsem byl oslovován dalšími a dalšími kluby, které se lišily jak stylem a žánrem hudby, tak  samozřemě i publikem.

Vzhledem k tomu, že rád sbírám zkušenosti a mám rád hudbu skoro každého zaměření, tak není problém zahrát pro jakékoliv obecenstvo (jako jsou např. svatby, plesy, večírky) a od toho se odvíjely a odvíjejí další nabídky a má současná spolupráce.

V současnosti hraji jako rezidentní dj pro:
Music klub Gimlet Pardubice (www.gimlet-bar.cz)
Music klub 21 Hradec Králové (www.musicclub21.eu)
a hostuji v klubech po celé ČR

Další reference:
Klub Roxy Praha
Klub Phenomen Praha
Baraka Bar Chrudim
Sv. Kateřina Chrudim
Klub Maddox Přelouč
Music klub Zip Přelouč
Music klub Patapuf Bar
Music klub Hany Bany Pardubice
OK Bar Pardubice
Music Bar Rio Pardubice
Music Bar Manhattan Pardubice
Music klub Monday Pardubice
Music klub Zámek Choltice
Dance Planet  Náchod
McM Králíky u N. Bydžova
Discomlejn Sadová u Hradce Králové
Sydney 2000 Vilémov
Sádek 2000 Sádek u Poličky
Relax Meeting – Pardubice
Relax Meeting – Konopáč
Klub Gorila Benešov nad Ploučnicí