Gimlet Music Bar
Halloweenská Mozart Party

Béla En

Ilustrační foto - Béla En

Béla En spojoval dlouhá léta svoje djské jméno se zvukem uk garage a významnou měrou se podílel na existenci tohoto stylu v Česku. Od roku 1998 jej prezentoval ve všech velkých pražských klubech a na festivalech v ČR. Na jeho nejúspěšnější noci Sambucca v klubu Radost FX představil nejzářivější světové ukg hvězdy, jako jsou MJ Cole, Artful Dodger, Karl Brown nebo The Wideboys, s nimiž hrál také v Mnichově a ve Velké Británii.

V roce 2006, kdy se uk garage vytratila ze světové scény, Béla En rozšířil svůj stylový záběr o progressive minimal a electro house. Do svých inovativních setů přenesl styl mixování z uk garage, díky čemuž jsou plné nápadů a nečekaných zvratů. Stal se rezidentem klubu Roxy (One Night!), Touster (Beliky Enyky) a vystupuje i v mimopražských klubech, jako např. Fabric (Ostrava) nebo 7. nebe či Perpetuum (Brno).

Už 12 let je Djem Radia 1, kde svým dynamickým způsobem prezentuje horké novinky z taneční scény. Přivedl do českého éteru zvuk uk garage a nebojí se bourat zavedené hranice. Patří mezi nejoblíbenější Dje Radia 1, když se dvakrát umístil v Top 3 žebříčku oblíbenosti.